שירלי דן

המכלול שמביאה עמה שירלי דן, גורם לתחושת בית כבר ברגעים המאוד ראשונים של האינטראקציה. דן, המנהלת משרד אדריכלות משגשג, היא קודם כל אמא ל-4 ילדים נפלאים, הרואה בבית ובמשפחה ערך עליון וחשוב. גבי בן זוגה, המתמחה בניהול ופיקוח בניה הוא גם השותף שלה בחברה. הקן האוהב והחמים שהקימה שירלי, במרחב הפרטי שלה, מעיד רבות על האג'נדות התכנוניות והעיצוביות המגדירות אותה כמתכננת.

מתכננת בתי יוקרה למשפחות

שירלי דן מתכננת בתי יוקרה למשפחות. בית בעיניים שלה הוא שילוב אישי ומשפחתי של חלומות, פנטזיות, צרכים ותקציבים. עליו להיות נעים ועוטף ועם זאת הרמוני ונוח להתנהלות. שירלי מאמינה שהיפה והאסתטי חייב להיות פרקטי ונגיש באותה המידה ועל כפות המאזניים הללו, תוך יצירת איזונים אינסופיים, היא מנהלת את כל התהליך שעוברת ביחד עם לקוחותיה.

תהליך חווייתי המקבץ התיחסות לטעמים והשראות

התהליך אליו מכניסה שירלי את הלקוח הוא תהליך חווייתי המקבץ התיחסות לטעמים, השראות וחוויות, אותן ליקטו בעלי הבית במרוצת הזמן. היכולת שלה להציב שאלות ולחקור לעומק, היא יכולת החושפת ומגדירה היטב את הסגנון העיצובי, הנטיות, ההעדפות והצרכים האישיים של לקוחותיה. בסופו של דבר, בית, רחב ומעוצב ככל שיהיה, הוא חלל שחייב לייצר אינטימיות ותחושת ביתיות, לצד נוחות ונגישות, ברמות הגבוהות ביותר. היכולת של שירלי, לשלב בין כל הפרמטרים הללו וליצוק את השילוב הזה בעבודת התכנון והעיצוב, הן יכולות המעניקות ערכים מוספים גבוהים ביותר למי שיתגורר בבית בסוף התהליך. שירלי מתייחסת לפרויקטים של לקוחותיה כאילו היו הפרויקטים האישיים שלה. היא נלחמת עבורם ומשיגה להם את הטוב ביותר, בהתאם להגדרות ולתכנון המוקדם.