הסטודיו

צוות מקצועי ירקום לך את החלום

הסטודיו הוא הלב הפועם של כל התהליך. את החלל המרווח חולקים 11 אנשי צוות, מומחים בתחומם, בעלי ניסיון מוכח, הכוללים אדריכלים, הנדסאים, מפקחים, מנהלי פרויקט ואנשי אדמיניסטרציה. הסטודיו הוא המקום בו נרקמות התוכניות, בו מסתנכרנים לוחות הזמנים עם תוכניות העבודה ובו נסגרים כל הקצוות באופן הרמטי, לפני תחילת העבודה בשטח.

סנכרון מושלם ועמידה בלוחות זמנים

התאמת התכנון לעבודת הבניה בפועל היא פעולה שדורשת דיוק רב. אי דיוקים גורמים להפתעות בשטח והפתעות בשטח כרוכות בעלויות נוספות שאינן מתוכננות ובאי עמידה בלוח הזמנים שהוגדר מראש. ככל שעבודת ההכנה נערכת באופן מקצועי יותר, כך ההתנהלות בשטח רציפה ושותפת יותר, ללא הפתעות. עקרונות התכנון המוקדם מהווים את ליבת הפעילות בסטודיו ומאפשרים ללקוחות ליהנות מתהליך עבודה מסונכרן ואיכותי המאפשר עמידה בלוחות הזמנים ובתקציבים.

מעטפת הוליסטית – הכל תחת קורת גג אחת

הסטודיו מציע מעטפת הוליסטית הכוללת את כל השירותים הנדרשים לתכנון ולבניה, החל באדריכלות ועיצוב פנים ועד לפיקוח וניהול הבניה. הכל תחת מטריה אחת, ראש אחד וכיוון מחשבה. באופן הזה יש כתובת אחת לכל אורך הפרויקט, מהתכנון ועד ההתרווחות על הספה בסלון. לסטודיו שלוש מחלקות – אדריכלות ועיצוב,בראשן עומדת שירלי דן – הנדסאית אדריכלות בוגרת המכללה – רופין, 1999.
ניהול ופיקוח בראשותו של גבי דן – מפקח ומנהל פרוייקטים.