סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים

צוות מקצועי ירקום לך את החלום

הסטודיו הוא הלב הפועם של כל התהליך. את החלל המרווח חולקים 11 אנשי צוות, מומחים בתחומם, בעלי ניסיון מוכח, הכוללים אדריכלי יוקרה, הנדסאים, מפקחים, מנהלי פרויקט ואנשי אדמיניסטרציה. הסטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים הוא המקום בו נרקמות התוכניות, בו מסתנכרנים לוחות הזמנים עם תוכניות העבודה ובו נסגרים כל הקצוות באופן הרמטי, לפני תחילת העבודה בשטח. הקסם של סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים איכותי, זה לדעת לשים את תשומת הלב הגדולה ביותר בפרטים הכי קטנים, כל העת.

סנכרון מושלם ועמידה בלוחות זמנים

התאמת התכנון לעבודת הבניה בפועל היא פעולה שדורשת דיוק רב. אי דיוקים גורמים להפתעות בשטח והפתעות בשטח כרוכות בעלויות נוספות שאינן מתוכננות ובאי עמידה בלוח הזמנים שהוגדר מראש. ככל שעבודת ההכנה נערכת באופן מקצועי יותר, כך ההתנהלות בשטח רציפה ושוטפת יותר, ללא הפתעות. עקרונות התכנון המוקדם מהווים את ליבת הפעילות בסטודיו שלנו ומאפשרים ללקוחות ליהנות מתהליך עבודה מסונכרן ואיכותי המאפשר עמידה בלוחות הזמנים ובתקציבים. אז למי תרצו לפנות: אדריכל בתים פרטיים או לסטודיו של אדריכלים מקצוענים?

מעטפת הוליסטית – הכל תחת קורת גג אחת

הסטודיו מציע מעטפת הוליסטית הכוללת את כל השירותים הנדרשים לתכנון ולבניה, החל באדריכלות ועיצוב פנים של בתים פרטיים ועד לפיקוח וניהול הבניה. את כל זאת ועוד תוכלו למצוא אצלנו, במקום לפנות אל אדריכל בתי יוקרה בלבד. הכל תחת מטריה אחת, ראש אחד ואותו כיוון מחשבה. באופן הזה יש כתובת אחת לכל אורך הפרויקט, מהתכנון ועד ההתרווחות על הספה בסלון. לסטודיו שלוש מחלקות – אדריכלות ועיצוב, בראשן עומדת שירלי דן – הנדסאית אדריכלות בוגרת המכללה – רופין, 1999.

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה בראשותו של גבי דן – מפקח בניה ומנהל פרויקטים.