עד מפתח

מא' עד ת' תחת אחריותו הבלעדית של המשרד

פרויקט 'עד מפתח' (TURN KEY PROJECT) הוא פרויקט המנוהל כעסקת חבילה הכוללת תכנון אדריכלי, עיצוב פנים, עירוב מפקח בנייה וניהול ומתבצע מא' ועד ת' תחת אחריותו הבלעדית של המשרד. אחד היתרונות הגדולים של פרויקט המתנהל באופן הזה היא המעורבות של המפקח כבר בשלבי התכנון המוקדמים והיכולת שלו לבצע התאמות אופטימליות בין התכנון המוקדם למסגרת התקציב.

מענה הוליסטי

המטריה ההוליסטית שמעניק פרויקט עד מפתח, מאפשרת ללקוח בחירה מוחלטת בין אם להיות מעורב או לא. ישנם לקוחות שמבקשים להיות מעורבים יותר מול כאלו שמנסים להתרחק ככל הניתן מסוגיות טכניות ומעבודת הבחירה.

השפה אחידה והביצועים בהתאם

בפרויקט המנוהל 'עד מפתח' קיים באופן טבעי סנכרון גבוה יותר וסבירות נמוכה יותר לטעויות או להפתעות. כשהכל מתבצע תחת מטריה אחת, תחת אינטגרטור אחד, השפה הופכת אחידה יותר והביצועים בהתאם. צוותי העובדים פועלים בסינכרון מושלם. הרמה המקצועית שלהם והניסיון רב השנים, באים כולם לידי ביטוי במהלך תכנון, ניהול ובניית הפרויקט. צוות העובדים במשרד רואה את הפרויקטים של לקוחותיהם, כפרויקטים אישיים שלהם. כשהכל קורה תחת אותו בית יוצר, ניתן ביתר קלות לעמוד במסגרות התקציב ובלוחות הזמנים. פרויקט מהסוג הזה הוא פרויקט שדורש רמת אמון גבוהה מאוד, בשל האחריות הרבה הרובצת על כתפי המשרד. בפרויקט עד מפתח, למשרד אחריות אבסולוטית וזה יכול להתקיים אם הלקוח סומך על הנפשות הפועלות. פרוייקטים רבים מאד המתנהלים במשרד, עד מפתח, מהווים את הגושפנקה הטובה ביותר לרמת האיכות והכדאיות של התהליך.